Parkell S018 Accufilm II Двострано Occlusal Означување Филм Пре-Сече Лента, 3-1/2 L x 7/8 W, Црна (Пакување од 250)
  • Ново

Parkell S018 Accufilm II Двострано Occlusal Означување Филм Пре-Сече Лента, 3-1/2 L x 7/8 W, Црна (Пакување

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер Тенок за поголема прецизност.Нема да предизвика mandibular рефлекси кои би можеле да Кос на залак.Постојано произведува остар, лесна-за-толкува марки.Без ЛАЖНИ ознаки.Тоа се протега, но не се скрши и Нема snap-назад за да ги изобличува марки.Опис на производот За прецизно occlusal equilibration и реставрација корекција.Карактеристики на највисоко пластична деформација на сите големи брендови се тестираат.Контакт Информации За Производителот Не Appliable.