YUREN Големи Јога Мат 78x51, Еко-Пријателски TPE Јога Пилатес Мат, 15mm Дебели Вежба Мат, Не се Лизга Дома Тренингот Мат, Фитнес Салата Кат се Протега Мат
  • Ново

YUREN Големи Јога Мат 78x51, Еко-Пријателски TPE Јога Пилатес Мат, 15mm Дебели Вежба Мат, Не се Лизга Дома Тренингот

DEN 386.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Екстра Големи Јога Мат : Нашиот широк јога мат врти секоја соба или кат во домот тренингот простор. 6 "x 4" x 15mm дебелина тренингот мат идеално одговара за вежбање како што се Јога, Пилатес, Истегнување и движење.Може да се вежба на тоа со чевли или бос.Преголеми Дебели Вежба Мат : Чувствуваат поддршка и удобност што 15mm дебели соочи се обезбедува за Savasana и помагање се одржи баланс на јога пози.Екстра тапацир за rehabilitative вежба, пена возен s во можност да остане мека, gripy и поддршка за долго време под едноставни за одржување.XL дебели вежба мат погоден за различни прилики, погодна за разни видови на фитнес / јога.Не користите само за нормално Пилатес, Hatha, танцување, Породилно Јога, но, исто така, да одговара за испотени им помогнам, седат, Кардио, abs зграда, која се протега, загрева жешка јога.Мека текстура, препорачуваме да се користат како семејство кат мат.И тоа е, исто така може да биде пикник ќебе, Кампување перница, бебе да ползи пракса мат.Што повеќе, тоа е исто така и домашен партнер, јога мат.Двојно јога мат, за две лице вежбање јога.Чистење на прашина и избришете ја со чиста крпа.Ја исчистите нечистотијата.Ве молиме користете влажна крпа или топла крпа за да ги избрише нечистотија на површината на јога мат.По чистење, користете сува крпа за да ја исуши тоа.Не користете силни киселини и алкално детергент за да се избегне киселина и алкално корозија, кои влијаат на животот на јога мат.Кога складирање на јога мат, површината треба да се чистат, се става во ладно и вентилирани место да се сушат и се чуваат; не е место во сонцето за изложеност или високи-температура на чување, за да се избегне влијанието врз животот на јога мат.