1983 Мак Потпишан Одбранбен Фудбал Случај Дан Марино Јован Elway Кели 6 Авто JSA - Autographed Топки
  • Ново

1983 Мак Потпишан Одбранбен Фудбал Случај Дан Марино Јован Elway Кели 6 Авто JSA - Autographed Топки

DEN 948.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Топки. 1983 Мак Quarterbacks Потпиша Фудбалски Марино Кели Elway Obrien + Autograph Грб, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.