Мотоцикл Течност за Резервоарот за Гориво Капа за Чување на Резервоар Капа Погоден за Јамаха TMAX 530 SX 2017-2019
  • Ново

Мотоцикл Течност за Резервоарот за Гориво Капа за Чување на Резервоар Капа Погоден за Јамаха TMAX 530 SX 2017-2019

DEN 2275.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◆◆ Овој производ е подложен на CNC доработка и anodizing процес на третман, со голема сила, ' рѓа на корозија, висока температура отпор, производот нема да исчезнат или пукнатина.Тоа има карактеристики на долг животен век.Постојат различни бои за да се изберат за да го направат вашиот мотоцикл повеќе карактеристична.Погоден за Јамаха TMAX 530 SX 2017-2019. ◆◆ На течност за покривање не бара комплициран процесот на инсталација.Само користење на едноставни алатки за да вметнете и ги заостри завртки, кој заштедува време и напор, не бара труд, и процесот на инсталација е тежок. ◆◆На течност за чување на резервоар покрие пред употреба може да го намали ризикот од истекување на нафта, ефикасно спречување вишокот на течност од внесување на моторот оддел за оштетување на моторот, зголемување на возење безбедност фактор, и да го спаси трошоци за одржување. ◆◆Овој производ постојано се тестирани пред да замине на фабрика да се обезбеди задоволително корисничко искуство.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. ◆◆Кочница масло капи од различни бои донесе поинаква личност во вашиот мотоцикл, играат декоративни улога, и совршено ги красат вашиот мотор.Мотоцикл предна кочница спојки на резервоар за гориво cap1. Додатоци : погоден за Јамаха TMAX 530 SX 2017-20192. 100% сосема нов, ЦПУ T6 6061 алуминиум.3. Алуминиум палка е елоксирани да се спречат предвремена промена на бојата.Убава и издржливи.4. Вистинската боја може да се разликуваат од околу 5% од фотографиите се прикажани на Интернет.5. Производот е лесно да се инсталира без комплицирани опрема и алатки.6. Еден пар (4 навртки)Погодни за Јамаха TMAX 530 DX 2017-2019 Suitable за Јамаха TMAX 530 SX 2017-2019 Suitable за Јамаха TMAX 530 2012-20167. Важна забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека дел е погодна за вашиот мотор пред да нарачате.