Rosebery Деца Традиционалните 4 во 1 Конвертибилна Креветчето со Фиока во Камче Сива
  • Ново

Rosebery Деца Традиционалните 4 во 1 Конвертибилна Креветчето со Фиока во Камче Сива

DEN 2159.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крај : Камче Сива.Се препорачува максимален дете тежина (за деца кревет и daybed фази) е 50 кг.Материјал : Висок Квалитет на Борови Дрва и Композити.Не-токсични заврши.Се вклопува стандардна големина креветчето душек (кревет рамка и душекот не се вклучени).