liushop Куче кафез Куче Кафез Полн Плоштадот Цевка Куче Кафез Миленичиња Куче Кафез Затворен Милениче Кафез Цртан филм Куче Облик на домашни Миленичиња playpen
  • Ново

liushop Куче кафез Куче Кафез Полн Плоштадот Цевка Куче Кафез Миленичиња Куче Кафез Затворен Милениче Кафез

DEN 21873.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Има лента на дното, кои можат да бидат земени за лесно чистење.помагањето да се фати куче храна и измет и правејќи го тоа лесно за вас да се исчисти.Куче устата дизајн, куче уво дизајн, отворете светларникот да се искачи.Голем простор, силна и стабилна.Сите квадратни цевка база, зацврстување на товарот, удобно нога се чувствуваат, да се спречи миленици од притискање.Има лента на дното, кои можат да бидат земени за лесно чистење.