YADSHENG Бања Полица Бања Полица со Железнички, од не ' Рѓосувачки Челик Бања Правоаголна Туш Caddy Кошница Организатор Ѕид Монтирани Бања Полици (Боја : Сребро, Големина :
  • Ново

YADSHENG Бања Полица Бања Полица со Железнички, од не ' Рѓосувачки Челик Бања Правоаголна Туш Caddy Кошница

DEN 3389.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен за употреба на парчиња поединечно во други купатила, кујна или спална соба.Екстра складирање : ви Благодариме на овој ѕид монтирани полица, може да се создаде дополнителен простор за складирање во право, каде што треба тоа.Тоа може да се монтира на речиси секој ѕид така може да биде поставен каде што е погодно.Производ волумен : 40cm x 20cm x 15cm.Бања полица може да се сместат сапун, шампон, лицето чистење, лосиони, четки и така натаму, Туш caddy полица може да се користи во бањи, кујни, или на некои места може да се мисли на.Во секој случај, неговиот оптоварување.носивоста е толку силна,погоден за сите видови на ѕидови.Специјален Дизајн - Модерен дизајн, елегантен стил,го прави чист изглед.Простор за заштеда на енергија и го задржува чисти крпи/корисна.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека влажна крпа.Вода и масло отпорни, висока и ниска температура resistance Helpful Простор за Заштеда на енергија : Ѕид-монтирани дизајн, врвот полица држи вашиот toiletries и бања производи.Имајте Чиста и Уредна : Виси одделно наместо облека, крпи stack заедно во хаос.Лесно да се Инсталира и Чиста : Само ја избришат со мека влажна крпа за да се отстрани прашина.Пакет се Вклучени : 1 x Бања shelf Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.