Пролет Bunny Зајакот 3-Ply Голем Ручек Салфетки Ливада Лента Со Spode (Пакување од 40)
  • Ново

Пролет Bunny Зајакот 3-Ply Голем Ручек Салфетки Ливада Лента Со Spode (Пакување од 40)

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Пакување од 40 Расположливиот Голем Ручек Салфетки.Карактеристики Прекрасен Пролет Bunny Зајакот на Бела Позадина.Здрав 3-Ply Хартиени Салфетки.Секој Салфетка Мерки 6-1/4 Инчи, Широк X 6-1/4 Инчи Висок.Идеални за Вашата Партија или да Направи Било Ден Посебен Повод, премногу!. 1 Пакување од 40 Расположливиот Голем Ручек Салфети..БРЕНД НОВИ Фабрички Запечатени..Функции Прекрасен Пролет Bunny Зајакот на Бела Позадина и Исечените во Злато..Истиот Дизајн на Двете Страни..Здрав 3-Ply Хартиените Салфети..Секој Салфетка Мерки 6.25 Инчи Широка X 6.25 Инчи Висок..Идеални за Вашата Партија или да Направи Било Ден Посебен Повод, премногу!.