Starrett 123Z-6 Master Vernier Caliper, Заврши Дрво Случај
  • Ново

Starrett 123Z-6 Master Vernier Caliper, Заврши Дрво Случај

DEN 2536.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Starrett 123 Z-6 Master Vernier Caliper, алат челична конструкција, машина поделени graduations, тесни/непречено опремени слајдови, отворен лице дизајн, појачани/земја/lapped мерење површини, divider поени на задната страна точно да се постави dividers/trammels, појачани и се стабилизира барови, завртка тип-прилагодување орев овозможува фино мерење усогласувања и заклучување орев има мерења.