Нерешено-Tite Приколка Hitch Класа III, 2 во. Примачот, Одберете Компатибилен со Мицубиши Eclipse Крст
  • Ново

Нерешено-Tite Приколка Hitch Класа III, 2 во. Примачот, Одберете Компатибилен со Мицубиши Eclipse Крст

DEN 688.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2.Плоштад Приемник Цевка Отворање.Номинална До 4,500 lbs.Бруто Тежина на Приколката (GTW) И До 675 lbs.Јазик Тежина (TW).Сите Hitches Се Наменети За Клиенти Со Камиони, Комбиња, И Спорт Комунални Возила.Чист Изглед Што Налага На Возилото Рамка И/Или Браник.Отстранлив Топката Планината, Pin, И Клипот Се Продава Одделно.Дали ќе се вози pick-up камион или крст над ЏИП, можете да бидете сигурни дека се Подготви-Tite® има hitch да се вклопи вашето возило.За повеќе од 75 години, Нерешено-Tite hitches биле избор кога извонредност е очекувањето.Направени од цврст, сите заварени конструкција за максимална сила и безбедност, Нерешено-Tite има одредена апликација, обичај се вклопуваат hitch кој ќе одговара на вашите потреби, без разлика што возило ќе се вози.