Кристал Коктел Чаша за Мартини Шампањ Очила Партија очила
  • Ново

Кристал Коктел Чаша за Мартини Шампањ Очила Партија очила

DEN 2161.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стакло материјал, транспарентни и јасни, со елегантен дизајн, тоа е многу атрактивна.Повеќекратна употреба, може да се користи како чаша вино и десерт првенство.Со уникатна форма и декоративен ефект, тоа е навистина голем производ.Исклучителна изведба го прави да изгледа многу мазна.Одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Идеален за дегустација на вино партии, семејни дружења, забави или било повод што може да ги импресионираат своите гости, совршен подарок, без разлика дали тоа е за себе или за луѓе кои ја ценат добрите работи во животот.Карактеристики : Материјал : Glass Color : Transparent Size : како shown Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 Buc Очила Првенство.