ACD Складирање на Изметот,Складирање Оддел,Складирање Кутија,Отстранлив Капак Круг Складирање нозе
  • Ново

ACD Складирање на Изметот,Складирање Оддел,Складирање Кутија,Отстранлив Капак Круг Складирање нозе

DEN 3503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лифт-отворање на капакот открива пространа простор за складирање внатре; дете-безбедност зглоб обезбедува бавно, тивко затворање (спречува капакот од треснувајќи затвори).Памук и лен ткаенини; убава крои и копчето tufting на врвот обезбеди безвременски добар изглед.Премиум checkerboard моделот се совпаѓа сите видови на мебел и го прави за совршен крај на кревет клупа, ходникот чевли седиште, кафе на маса, или дури и footstool.Нејзините различни карактеристики го прават отоманската повеќенаменски производ, кој може да се користи во текот на целата дома.Тоа може да се користи како место за складирање.Сите оние лабава предмети милување во вашиот живот, работа и спиење простори од ќебиња, перници, облека, remotes, книги мали играчки сега имаат место да биде уредно чуваат. - Материјал : железо - Вкупната големина(Dxšxv) : 100x40x45cm - Боја : повеќе боја - Волумен : 0.08m3 - Max Оптоварување : 400kg - Нема собрание required Features - Тапациран седиште, поудобно - Многу простор за складирање за перници, книги, списанија, играчки, далечински и др.- Може да биде укината кога не е во употреба простор за заштеда - Лесно да се свитка и се одвиваат без алатки - Различни бои за вашиот choice It може да се користи за складирање или како столче, во голема дневна соба, спална соба, влез начин и детската соба, го спасува толку многу простор; се совпаѓа и со секој дом décor како голем плус.Дребулии конечно мора некаде да оди; без разлика ќебиња, перници, облека, или remotes, books Practical и декоративни, тоа може да биде укината и се чуваат во неактивен време, зема мал простор.Класичен дизајн со складирање функција-може да се користи како прелив за столче, ниско столче, footstool, footstool, детско столче, молзење столче, троседот чај столче, складирање кутија или играчка кутија.