Поставете A71 Бања & Блум LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН Harnn Varri Ароматични Масла Парфем (Сандаловина DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]
  • Ново

Поставете A71 Бања & Блум LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН Harnn Varri Ароматични Масла Парфем (Сандаловина DHL EXPRESS

DEN 2214.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➱ Оваа група се вклучени со : Бања & Блум LEMONGRASS НАНЕ ШАМПОН 250 ML. ➱ Harnn Varri Ароматични Масла Парфем (Сандаловина & Оревче) 9 Ml. ➱ Врз основа на Азија холистички филозофија на 5 елементи кои се наоѓаат во природата. ➱ Ароматични Масла Парфем е споен да им помогне на враќање на менталното. ➱ И духовна рамнотежа преку ароматерапијата.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена), врз Основа на Азија холистички филозофија на 5 елементи кои се наоѓаат во природата.Ароматични Масла Парфем е споен да им помогне на враќање на менталното.И духовна рамнотежа преку ароматерапијата.СКЛАДИРАЊЕ БАРАЊЕ : да се чува на ладно, суво место, подалеку од сончева светлина.Боја и мирис може да се разликува поради природни состојки.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : За надворешна употреба само.Избегнувајте контакт со очите.Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.Избричат коса во скалпот со топла вода за да го отворите фоликулите на косата и косата снегулки да се исчистат и да се напојуваат со Бања&Блум е Чиста Сензација Колекција.Умерено врз дланка и масажа како скалпот.За да помогне да се стимулира протокот на крв Помага да се релаксираат мозокот е јасно.Исплакнете со чиста вода, По што.На крајот од миењето главата со ладна вода.Со цел да се затвори губење на скали, му Помага на коса да биде сјајна и да ја задржат влагата подобро.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).