Kisangel 1 Постави Силикони Бебе Четка за заби Автоматски Електрични Деца Четка за заби U - обликот на Младата Обука Teether Teething Четка за заби Орален Почиста за 3-7 Години
  • Ново

Kisangel 1 Постави Силикони Бебе Четка за заби Автоматски Електрични Деца Четка за заби U - обликот на Младата

DEN 582.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа карактеристики цртан филм облик дизајн, прекрасна и исклучителна, која ќе го направи вашето дете да падне во љубов со чистење на забите.Со У облик на силиконски четка глава можат ефикасно да се заштитат децата на непцата.Целосна автоматска четка за заби, намалување на штетата и да се направи четкање процес побезбедна и поефикасна.Овој цртан филм електрична четка за заби е целосно автоматски, многу удобен во употреба.Прави забите извонредно чисти додека давајќи им на вашите непца здрави масажа.Ја подобрува оралното здравје брзо.Опис На U - облик на електрична четка за заби е направен од премиум ABS и силиконски материјал, издржлив и практичен за употреба.Добар квалитет материјал може да се обезбеди својата издржливост и practicability.Тоа помага да се задржи деца' s устата на чиста и хигиенски исправна.Безбеден и удобен за децата да го користат.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Силикон.- Големина : 10. 50 X4. 00 X3. 50cm/ 4. 13 X1. 57 X1. 38inch.- Напон : 1. 5 V.- Напојување : USB.- Применливи Возраст : 3 - 7 години.- Водоотпорен Ниво : IPX7.- Овој цртан филм електрична четка за заби е целосно автоматски, многу удобен во употреба.- Со У облик на силиконски четка глава можат ефикасно да се заштити kid' s непца.- Целосна автоматска четка за заби, намалување на штетата и да се направи четкање процес побезбедна и поефикасна.- Прави забите извонредно чисти додека давајќи им на вашите непца здрави масажа.Ја подобрува оралното здравје брзо.- Тоа карактеристики цртан филм облик дизајн, прекрасна и исклучителна, која ќе го направи вашето дете да падне во љубов со чистење на забите.Пакет Вклучувајќи сет 1 x четка за заби.