Maledan Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 Бендови за Мажи Жени, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Мрежа Јамка Замена Додатоци за Обратно 2/Обратно Лајт/Обр?
  • Ново

Maledan Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 Бендови за Мажи Жени, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Maledan Нерѓосувачки Челик Метал Замена Бендови Специјално Дизајнирани за Fitbit Обратно 2/Off/Обратно Лајт & SE.Една Големина : Одговара за 6.0"-8.0"зглобовите. (Пакет : 1 * нерѓосувачки челик бендови, 1 * мал шрафцигер, 3 * нерѓосувачки челик игли). 【Прилагодливи Уникатен Тока Дизајн】стилски метал Обратно 2 бендот има надгради и иновативни прилагодливи тока, што ви овозможува да ја прилагодите на соодветната големина според удобноста на вашиот зглоб со шрафцигер.Само еден приспособување се потребни за долгорочна употреба.Пред да го користите, pls се види на инсталација видео или инструкции внимателно. 【Премиум Материјалот】Maledan за Fitbit Обратно 2 бендови се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со полиран процеси и обоени ре-фино со вакуум позлата занает.НЕМА корозија, БЕЗ алергии.Во меѓувреме прави вашата кожа да дише удобно во текот на целиот ден и нема да ве изневерам. 【Прецизност Метал Конектор】На прилагодливи дише челик мрежа Обратно бендови да го заклучите вашиот види цврсто, побезбеден од магнетни затворање.Силна нерѓосувачки челик метал конектор ќе се обезбеди вашите Обратно 2 види.НЕ грижете се за да се види испаѓање. 【Мулти-Боја】Факултативна стилски мулти-боја метал Обратно Лајт бендови за вашиот избор, го прави вашиот види изгледа dressy, совршено се носат како додатоци во бизнис состаноци и партии, единствени и одлично рака може да го подобри вашиот личен шарм.