432 Hz Smoky Кварц 12 инчен C# Забелешка Црна Obsidian Гем Фузија Кристал Пеење Сад со Напаѓач и O-Ring
  • Ново

432 Hz Smoky Кварц 12 инчен C Забелешка Црна Obsidian Гем Фузија Кристал Пеење Сад со Напаѓач и O-Ring

DEN 335.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црна Obsidian Камен е моќен чистење на психичка смог создадени во рамките на вашата аура, и е силен психички заштита камен.Овој камен има моќни метафизички особини кои ќе ви помогнат да shield дека против негативност.Големина : 12 Инчен C# Забелешка.