Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Стаклена Полица, Брусен Бронза
  • Ново

Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Стаклена Полица, Брусен

DEN 7560.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Кристал акценти додадете елегантен допир.Интегрирани крпа прави голема употреба на вашиот простор.Стакло димензија 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.Reimagine вашата бања со овој фино направена галерија стаклена полица со интегриран крпа бар и кристално акценти.Галеријата железнички на полица е направен од цврст месинг и ќе го задржи вашето предмети безбедно место.Солидна месинг интегрирани крпа бар овозможува креативен простор за вашиот крпи.Традиционален стил и супериорен квалитет резонираат од оваа страна направена додаток.Одликувајќи се дебели, beveled-edge стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на додатоци, ова декоративни галерија стаклена полица и интегрирани крпа бар со додадена искра на кристал е совршен додаток на вашата бања оркестарот.На Каролина Кристал Колекција е слично на неговиот братучед, на Каролина Колекција, со една главна прилог : око-фаќање на кристално стакло инлеи, наместо на Каролина е вдлабнати копчиња.Ова го прави на две збирки одлична да се измеша, особено ако сакате да се посвети особено внимание на ѕид-монтирани огледало (што би функција шест кристал парчиња) или славно сјајна кабинет knob.Таа додава елегантен допре до врата повлекува и навистина се издвојува по една облека куки и мулти куки, каде што ќе си најде кристално парче под секоја кука.Тие обезбедуваат одлични детали на парчиња како ѕид-монтирани votive candleholders, четка за заби/гимнастик носители, и крпа прстени.