АА-Полици Алуминиум Ван Покривот Скала Решетката и Камион Скала Рек Скала Затка Сет од 4 - Сребро.
  • Ново

АА-Полици Алуминиум Ван Покривот Скала Решетката и Камион Скала Рек Скала Затка Сет од 4 - Сребро.

DEN 765.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа скала затка е campatible со АА-Полици ADX32 серија, AX302 серија, AX312 серија и APX25 серија.На АА-Полици ван покривот рек скала затка е обложена со висок квалитет лак,се спречи оштетување на опремата.Најдобро се користи во комбинација со велкро ремени за да лесно се обезбеди скали на вашето возило.Оваа скала затка е campatible со АА-Полици ADX32 серија, AX302 серија, AX312 серија и APX25 серија.