Боја На Улица Лак Ленти Сите Диви До
  • Ново

Боја На Улица Лак Ленти Сите Диви До

DEN 382.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неутрална беж ги исполнува животински печати во Сите Диви Нагоре, совршен суптилни шари дизајн!.Creme заврши.Секој сет содржи 16 двојно-заврши нокти ленти.Лесно кора и се применуваат без суво време.Само применуваат и да си одат!. 100% Реално лак Ленти направени во U. S. A. Неутрална беж ги исполнува животински печати во Сите Диви Нагоре, совршен суптилни шари дизајн!Секој сет содржи 16 двојно-заврши нокти ленти со creme заврши.Лесно кора и се применуваат без суво време.Само применуваат и да си одат! 100% Реално лак Ленти направени во U. S. A.