LZLYER Лустерот Таванот Liaght Виси Светилка Vintageque Железо Led Креативност Светилки,за Кафе Бар Бербер Трпезариска Маса Студија Спалната соба/Бакар Боја-3525Cm
  • Ново

LZLYER Лустерот Таванот Liaght Виси Светилка Vintageque Железо Led Креативност Светилки,за Кафе Бар Бербер Трпезариска

DEN 597.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Метал Печење Боја Морон, Површината Позлата, Рѓа ,Ng Beacapacity, Цврста Структура. ★Од Дизајн да Избор на Материјали, од Избор на Материјали за Производство, Интеграција на Модата и Културни Елементи, Поставување на Декоративни Практични во Една. ★Железо Печење Боја Светилка Тело : по Висока Температура на Печење Бои и Други Мулти-Канал Постапки, Не ' Рѓа, Не Корозија, Цврсти и Издржливи. ★Gb E27 Светилка Главата, Висока Температура Отпорни на Корозија, Добра Изолација, Безбеден и Сигурен. ★Погодни за Различни Декорација Стил, се Препорачува Сцена : Спална соба, Дневна Соба, Студија и Така натаму. ★Добредојдени да Пребарувате Мојата Продавница, Ако Ви Треба Повеќе, ве Молиме Пребарување "Lzlyer" Стил : Европската Style Light Код Тип : Led Light Извор : E27 (Не Сијалица Испраќаат)Зрачење Област : 510 (Вклучувајќи го и) Квадратни Meters Lighting Моќ : 039 WMaterial : Iron Category : Chandeliers Number на Извори на Светло : 1 Control Метод : Обичен Прекинувач Control Voltage : 111 V-240 V (Inclusive)е Применливо Сцени : Дневна Соба, Спална соба, Студија и Така on Note : Сите Големини Се Рачни Мерења, Овозможувајќи им на Малите Грешки; Камерата е на Слики Може да се Разликува Малку од Реалните на Производот, Но Не Премногу, во Зависност од Изворот на Светлина.Ви благодариме за Разбирањето!Повратни информации и Contact If Не Сте Задоволни со Нашите Производи или Услуги, ве Молиме Контактирајте со Нас.Ние Гарантираме Вашето Задоволство со Решение.Ние Сме Среќни да се Одговори преку електронска пошта во Рок од 24 Часа.Потсетување : Ве Молиме Коментар Пред Да Контактирате Со Нас.