Чашката, Сад Paten и CIborium
  • Ново

Чашката, Сад Paten и CIborium

DEN 1632.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Верски Снабдување Центар. 469-250. "Чашката", Сад Paten и CIborium."Чашката" & Сад Paten, Ciborium.Се продаваат поединечно, Направени во САД."Чашката" е 7-1/2" висока, 4-1/2" купот дијаметар. 16 оз капацитет, фрлија јазол, sterling silver внатрешна првенство, 6" дијаметар paten.Ciborium е 8-1/2" висока, 5" купот дијаметар, sterling silver внатре.