Ален Компанија Пиштол Шкаф За Чување, Под Креветот Складирање - Пиштол/Пиштол - Црна, Една Големина (78102)
  • Ново

Ален Компанија Пиштол Шкаф За Чување, Под Креветот Складирање - Пиштол/Пиштол - Црна, Една Големина (78102)

DEN 787.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се движи лесно помеѓу дома и опсег за доставување брзо пронаоѓање и безбеден транспорт преку било кој мобилен возило.Дискретен и компактна големина : продавници лесно во возила, dressers, под креветот и во плакарот.Може да се одржи до 4 пиштоли и 8 списанија и мека моделирани рачка за носење тешки товари.Мешавина на цврсти ѕид прегради и мека бранеа tricot облоги за максимална заштита. 2 орбитал-пристап Велкро џебови / Вклучува дел за патентите, што овозможи за обезбедување на вашиот огнено оружје.Спорт тип : Тактички & Војската.Дизајниран за огнено оружје сопственикот, кој има за цел да имаат полесен пристап до неговата/нејзината огнено оружје, додека одржување на нив безбедно и discrertly чуваат во нивниот дом.Сите случаи функција безбедносни решенија со заклучување на патентите и дискретна стилски дизајн.Дали треба потекнува од средината на ноќта за итни случаи, или нова огнено оружје вие само купи, пиштол плакарот ви дава инстант, безбедно складирање опции кои не се веднаш видливи на обичниот посетител.