MP5 Автомобил Играч AMprime 1 Din е Радио за Автомобил 4.1 Инчен Екран на Допир за Музичкиот Плеер, Автомобил Стерео Bluetooth Двојна USB ПОМОШЕН SD + Бекап Камера
  • Ново

MP5 Автомобил Играч AMprime 1 Din е Радио за Автомобил 4.1 Инчен Екран на Допир за Музичкиот Плеер, Автомобил

DEN 1367.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заборавете на конекција рекорд и на автомобил на радио и на вашиот телефон. Капак на кабли посебно со изолационен лента да се избегне контакт со железо.вметнете ја во пристаништето КАМ-ВО (жолт) на радио. Ако ова е радио за автомобил одговара на мојот автомобил?.