ABCCC Деца Електрична Четка за заби,3 Чистење Режими,Паметни Тајмер IPX7 Водоотпорен Целата Силиконска Уста Четка за заби Autobrush,Цртан филм Моделирање Дизајн,Бебе (2-13 Год
  • Ново

ABCCC Деца Електрична Четка за заби,3 Чистење Режими,Паметни Тајмер IPX7 Водоотпорен Целата Силиконска Уста

DEN 1463.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓаат со замена услужни влакната глави да се направи за чистење на заби полесно. 45° мерење четка, 90° дното четка, 360° завиткување заби на детето, длабоко чистење на слепи област, и да ги истера вистински остатоци.Категории на производи : електрични четки за заби, децата електрични четки за заби, преносни електрични четки за заби, U-облик на електрична toothbrushes Gears; 3 gears Power снабдување на владата : USBBattery капацитет : подолу 800m Ah Motor тип : магнетни levitation motor Power режим : electric Applicable луѓе : children Material : ABSControl метод : button Maximum моќ : 5 WElectric четка за заби тип : sonic Noise : 55d BLife време : 7 дена или more Motor брзина : 5000-15000 Школка технологија : храна одделение силиконски.USB директно задолжен, во рок од 15 дена за едно полнење, USB универзална интерфејс, грижете се-бесплатно патување.Оваа симпатична автоматско четка за заби ќе го направат вашиот деца сакаат, нека вашите деца се забавувате додека четкање на забите, и сакам четкање на забите.U-форма четка главата мека наежвам четка за заби која е направена од храна одделение силиконски, може да заврши на забите 360 °за сеопфатна масажа години' џвакање, уникатно дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби. 4 слоеви на заоблени услужни влакната на страни се направи чистење на поефикасен.