Fansipro Дрво Агол Мелење Тркала Пескарење Резба Ротари Алатка Абразивни Диск Мелница, 2.95 2.95 0.63 ИНЧЕН, Црвена
  • Ново

Fansipro Дрво Агол Мелење Тркала Пескарење Резба Ротари Алатка Абразивни Диск Мелница, 2.95 2.95 0.63 ИНЧЕН,

DEN 456.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*Погоден за rapidremoval и обликување, особено за конвексни и конкавни области. *Обезбедува брзо материјал отстранување, заштеда на време и напор, соодветни за криви работа. *Волфрам карбид облоги се состои од стотици исклучително остри заби кои брзо да ги отстрани акции и ги надминуваат стотици sandpaper влошки. *Волфрам карбид заби даде важно услуга живот. *Погоден за агол мелница, тоа е лесен за инсталација и лесен за ракување.