Thomson WWX14C4T64 Нео X14 14.1 Ultrabook Intel Celeron N3050, 4GB DDR3L, 64GB eMMC, Windows Лаптоп 10 - Сива (Tungstene)
  • Ново

Thomson WWX14C4T64 Нео X14 14.1 Ultrabook Intel Celeron N3050, 4GB DDR3L, 64GB eMMC, Windows Лаптоп 10 - Сива

DEN 1632.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќенаменски уред за работа и дома : На Thomson Лаптоп ви нуди флексибилност ви треба од типичен канцеларијата за употреба за дома со социјалните медиуми, забава и многу повеќе.Full HD дисплеј панел : Со највисок квалитет на екранот IPS (1920 x 1080) обезбедува јасност, а се поостри слика и живописни бои кога се гледа видеа и работи на датотеки и заврши за поврзување со Wi-Fi и Bluetooth 4.0. Да се прошири до 512 GB внатрешна меморија : лесно надградба на вашиот лаптоп со стандардна 42mm висина М. 2 2280 SATA III SSD проширување овозможувајќи ви да имате повеќе од 512 GB внатрешна меморија.Нашата служба за корисници е тука да ви помогне да инсталирате надградба.Брзо се подигне функција : нашата лап-топ компјутери се опремени со или e MCC која им овозможува на брз подигање (околу 15 секунди), што е побрзо од просекот 1.5 минути за да ја подигнете нагоре.Производ Димензии : 13.07" x 8.83" x 0.55" со 1 USB2.0 и 1 USB 3.0 слотови, ракав вклучени за дополнителна заштита.