Напојување за Xbox 360 Тенок,Prodico Моќ Конектор за Xbox 360 Тенок Конзола
  • Ново

Напојување за Xbox 360 Тенок,Prodico Моќ Конектор за Xbox 360 Тенок Конзола

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално дизајнирани за Xbox 360 ТЕНОК конзоли.Само уживање во оваа игра ќе биде повеќе забава.Оваа AC Адаптерот има LED светло за да се прикаже моќта на статусот на Xbox 360 Тенок систем.Ако видите зелено светло, вашиот производ се полни и работа.Кога тоа се врти портокал, тоа значи мирување.Ова е напредна AC адаптер.Не грижете се за напојување, по долга игра, да имате повеќе играта време.Спецификации : Plug тип : НИ Боја : Црна Материјал : ABS Моќ кабел должина : 9 ft Текст : AC 100-120 V 2 A 47-63 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 135 W 12 V 10.83 A/5 Vsb 1А Компатибилен : Xbox 360 Тенок Конзола Пакет се Вклучени : 1 x Напојување за Xbox 360 Тенок 1 x Моќ Кабел (САД Верзија).