BAPYZ Ѕид-Монтирани Грб Багажник, Влезот Грб Рек Ѕид-Монтирани 5 Куки за Складирање на Облека и Капи
  • Ново

BAPYZ Ѕид-Монтирани Грб Багажник, Влезот Грб Рек Ѕид-Монтирани 5 Куки за Складирање на Облека и Капи

DEN 11775.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствена Ѕид Грб Полици дека карактеристики стигнале куки за виси на различни предмети вклучувајќи ги и палта, шалови, purses, чадори, крпи, облека и повеќе.Цврсто дрво материјали, цврсти и издржливи, разумно користење на просторот, на куките се веќе подобрена во должина и дебелина, поддршка добро и бројот на куки ви овозможи да го користите подолго време.Димензии : 60cm × 23.5 cm × 15cm (должина x ширина x висина).За разлика од традиционалниот грб полици кои јадат вредни подот, ова е ѕид-монтирани решение што е идеална за мали простори за живеење или ограничени entryways благодарение на својот елегантен, рационализација профил и стигнале куки.Ѕидот монтирани Грб куки е одличен начин да се средиме неуредна облека, клучеви, вреќи капи, крпи и др.Грб полици се земе целосно искористување на неискористениот ѕид простор, направете ја вашата куќа чиста и удобно.Стил : едноставен и modern Additional функции : multifunctional Size : 60cm × 23.5 cm × 15cm Material : wooden Color Категорија : дрво color Minimalist и стилски, компатибилен со било кој друг современ дом décor дизајн.Парична казна бранеа површина е мазна на допир.★ Применливи сцена : дневната соба/спалната соба/на врата/влез.Карактеристики : висок кука, предмети кои не се лесно да падне.Практично, удобно и разновиден.Грб полици подобрување на квалитетот на вашиот живот и да се направи вашиот дом чист и уреден.Инсталацијата е едноставна и практична.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.