Optronics MC66AS Килибар Царинење Светлина
  • Ново

Optronics MC66AS Килибар Царинење Светлина

DEN 2059.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4" Триаголник светлина со двојна заменливи светилки (Жолто).Површината на планината 3" центри.Hardwired со олово и земјата.Акрилни леќа, ABS домување.Три година.Одговара тип : Универзална.Optronics Жолта двојна сијалица маркер/царинење светлина во трговијата на мало мида.