Кокошарник Домашна Стока - Дете Перница (14x19) и Сива Перница Заштитник - Премија Крст-Намалување на Мемориска Пена - Мека Lulltra Перат Маска од Бамбус Добиени Rayon - CertiPUR-US
  • Ново

Кокошарник Домашна Стока - Дете Перница (14x19) и Сива Перница Заштитник - Премија Крст-Намалување на Мемориска

DEN 647.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Е ВАШЕТО ДЕТЕ ПЕРНИЦА ЗЕЛЕНА GUARD GOLD CERTIFIED? - Нашата Соработка Домашна Стока Деца Перници се Certi PUR-НИ и GREENGUARD Gold Certified.ТОА ГО САКААТ ИЛИ ДА ГО ВРАТИТЕ! - Сега можете да купите со доверба.Не користите ткаенина омекнувач или кајгана.На мирно да спие детето, значи и помалку немирен ноќи за Мама и Тато.Исто така, нашите специјално дизајниран Lulltra ткаенина има природно thermoregulating својства за да се обезбеди удобно, непрекинат сон.Додадете или отстраните некои од удобна-уште-поддршка пополни да се задржи вашиот малку еден спиење усогласени.Ова значи дека тие се противалергиски и не содржи PVC или Винил.На Пополнување : мешавина од memory пена и микрофибер—удобен, поддршка, и безбедно.На Лагер : 100% полиестер.Сува една перница во исто време.Кокошарник Домашна Стока Деца Перница мерки 19 x 13 и е совршен за деца на возраст од 2 и нагоре, како што може да се прилагодат за да одговараат на вашето дете е единствен потребите за соодветно усогласување.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ И САМО ПРАВО ГОЛЕМИНА за ДА се ЗАДРЖИ ВАШАТА KIDDO ДОБРО ОДМОРЕН -Како помала верзија на нашиот Оригинален Перница, на Деца Перница е, исто така, се прилагодува за да одговараат на различни големини.Исто така, нашите специјално дизајниран Lulltra ткаенина има природно thermoregulating својства за да се обезбеди удобно, непрекинат сон.Измијте го со ладна вода, нежен циклус.На Деца Перница мерки 13" x 19" и е совршен за деца на возраст од 2 и нагоре, како што може да се прилагодат за да одговараат на вашите детето уникатен потребите за соодветно усогласување.Нашата единствена прилагодливи дизајн ви овозможува да пристапите на мемориска пена пополни, која можете да додавате или да ги тргнеме за да одговараат на големината, обликот, и спиење позиција.Ова значи помалку будење и повеќе спиење во за Мама и Тато.Забавно-големина верзија на нашиот Оригинален Перница специјално дизајнирани за вашето дете.Што Се Вклучени & Материјали : .НИЕ ЗНАЕМЕ ДЕЦА МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ НЕУРЕДНА! - Нашата перница е лесно машина перат за својата погодност.