NINTE Покривот Рек Одговара за 2010-2021 Тојота 4 Тркач Сјај Црна TRD ПРО Стил Товар Багаж Превозникот
  • Ново

NINTE Покривот Рек Одговара за 2010-2021 Тојота 4 Тркач Сјај Црна TRD ПРО Стил Товар Багаж Превозникот

DEN 1161.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Одговара видови】Овој Покрив Решетката е добро одговара за 2010-2021 Тојота 4 Тркач. 【Материјал】Овој објект е направен од Највисок Степен на материјал алуминиум легура & Сјај Црна апсолутно ќе го надополни вашиот надворешен apperence. 【Функција】Тоа е и естетски и практични,спаси внатрешен простор,направи на вашиот автомобил повеќе лесно и ладилникот.Се користат да се стави гломазна багаж ,велосипед,аикидо,виткање кревет. 【Инсталација】Завртка инсталација, професионална инсталација се препорачува. 【Важно Известување】ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот автомобил модел и бидете сигурни дека за овој модел одговара во случај на купување на погрешен производ.