ASICS на Мажите Работи
  • Ново

ASICS на Мажите Работи

DEN 2510.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетички Гумен ѓон.ГЕЛ – КВАНТНА 90 3. Инспириран од развива дизајн јазик на ГЕЛ-КВАНТНА 360 6 патики, на ГЕЛ-КВАНТНА 90 3 силуета карактеристики мулти-слоевит горниот дел кој наликува на транспарентност трендови во дизајнер додатоци.Изградени со комбинација од велур облоги и текстура мрежа ламперија, овој број е исто така структуриран со повлече изданија на пета и јазикот, за да одговара на силуета е техника фокусирани на естетски.Цртеж дизајн референци од функционалноста на нашиот перформанси работи лоза, на ГЕЛ-КВАНТНА 90 3, исто така, вклучува и за 90 степени на ГЕЛ технологија амортизирање во петицата за напредни удобност.