Ноќта на вештерките Gnome Кадифен Декорација, Виолетова Рудолф Безличен Кукла, Стои Претставуваат Кукла за Дома Партија Украси Подароци, Кукла Украси за Шопинг Цента
  • Ново

Ноќта на вештерките Gnome Кадифен Декорација, Виолетова Рудолф Безличен Кукла, Стои Претставуваат Кукла за Дома

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобно текстура : ноќта На Вештерките Gnome кукла е направен од деликатна кадифен и ткаенина, кој е светлина и симпатична.Долниот дел содржи парична казна песок и да се одржи положба на телото.Симпатична дизајн : пурпурна adolph безличен кукла има Со бела брада и симпатична плетенки, пурпурна капа со џуџиња моделот на главата.Тоа е совршена декорација за ноќта на Вештерките.Кадифен џуџе одговараат : Gnome, исто така познат како Tomte или Nisse.Во фолклорот, џуџиња ги штитат своите домови и да ги заштитат луѓето од несреќа.Елф џуџе кадифен ќе ни донесе среќа, среќа, топлина, и да додадете малку магија во нашиот дом.Ноќта на вештерките елементи : ноќ на Вештерките Безличен кукла се на соодветна големина и може да се постави било каде во домот, на маси, клупи, камини, полици за книги, итн., за да додадете атмосферата на ноќта на Вештерките украси.Идеален подарок : Ова кадифен gnomes декорација е совршен подарок за семејството и пријателите.Многу погодна за домашни и канцелариски украси.Многу погоден за ширење на празнична атмосфера дома, одмор партија украси.