TJLSS Риба Резервоарот Пејзаж Пластични Живописни Вештачки Корални Растенијата Украс за Подводни Риба Резервоарот Аквариум Декорација Украс Водни
  • Ново

TJLSS Риба Резервоарот Пејзаж Пластични Живописни Вештачки Корални Растенијата Украс за Подводни Риба Резервоарот

DEN 247.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убава декорација за аквариум.Тие се одржливи во сол и свежа вода.Тоа е лесно да се чисти, може да се користи за долго време да предизвика таа е направена од пластични материјали.Тоа не е само природен риба, но исто така и природна средина за рибите.Се применуваат за : Аквариум, риба резервоарот, градина, двор, хотел и пејзаж.Материјал : Plastic Color : Пинк / Сина (Изборен)Големина : 17 x 14cm Beautiful декорација за аквариум.Тие се одржливи во сол и свежа вода.Тоа е лесно да се чисти, може да се користи за долго време да предизвика таа е направена од пластични материјали.Тоа не е само природен риба, но исто така и природна средина за рибите.Се применуваат за : Аквариум, риба резервоарот, градина, двор, хотел и пејзаж.Мерки на претпазливост : 1. Поставени директно во резервоарот, се всадува во песок или со камчиња и so2. Аквариум посветен, нема загадување и оштетување на организам;3. Може да се обезбеди место за nitrifying бактерии прилог.Пакет се Вклучени : 1 x Аквариум Украс Пластични Coral Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.