Ѕвезда 2E-Z12032 Жица за Полнење #1
  • Ново

Ѕвезда 2E-Z12032 Жица за Полнење 1

DEN 916.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистински ОЕМ замена дел.Од 1921 година, Ѕвездата Производство на Компанијата е производство на сигурен, иновативни комерцијалните машини за готвење, служат и приготвување на храна.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Ѕвезда 2 E-Z12032 Жица за Полнење #1. Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Ѕвезда.