PHUTAWAN Шампон Пон се Зголеми Органски 320 ml. (2 Парчиња)
  • Ново

PHUTAWAN Шампон Пон се Зголеми Органски 320 ml. (2 Парчиња)

DEN 2508.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На нежен мирис на органски зголеми нафта комбинира со Пон се Зголеми екстракт да се создаде нежна пенливата дека чисти косата, без сушење, со тоа надвор, додека соја протеин штити кршливи косата.Враќање сува и оштетена коса со добро здравје, така што тоа е сјајна и блескава повторно.На нежен мирис на органски зголеми нафта комбинира со Пон се Зголеми екстракт да се создаде нежна пенливата дека чисти косата, без сушење, со тоа надвор, додека соја протеин штити кршливи косата.Враќање сува и оштетена коса со добро здравје, така што тоа е сјајна и блескава повторно.