Continews Интерактивни 32 50 во ЖИВО Ѕид со Slideable
  • Ново

Continews Интерактивни 32 50 во ЖИВО Ѕид со Slideable

DEN 5999.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Обезбедува лесна инсталација карактеристики, додека истовремено нуди интуитивна,, практичен и функционален дизајн.Поддржува flat panel TV со тежина помеѓу 18.3 - 29.7 lb (8.3 - 13.5 Kg) и монтажа дупка модели на 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200 и 400 x 400. Специјално дизајнирани бар има две одлични карактеристики : тоа може да се slided по две ѕид загради, што е особено корисно кога ѕидот површината не е симетрична; и мониторот може да се slided по овој бар за најдобри позиционирање.Висина Прилагодување Спектар да се биде максимално на пазарот : 17.7" (450 mm) динамички, или, 70° нагоре и 50° надолу.Се протега до 23.8" (60.5 cm) од ѕидот и retracts да рамките 5.8" (14.8 cm), со исклучок на длабочина на монитор.Тоа е peferect за агол ТВ монтажа.Dual-насочен ѕид бар може да биде поставен вертикално или хоризонтално; што го прави флексибилни за еден студ или двојно студ монтажа; Должина : 31.5" (800 милиметри).Ергономски решение за дом или канцеларија обезбедувајќи прилагодливост.Тоа е peferect за агол ТВ монтажа.