GXSGTT Портата Блокатор Не-Удар на Вратата Затка Силикони Анти-Судир Вратата Стоп Анти-Кражба Правец-Доказ Вратата Затка (Боја : A)
  • Ново

GXSGTT Портата Блокатор Не-Удар на Вратата Затка Силикони Анти-Судир Вратата Стоп Анти-Кражба Правец-Доказ Вратата

DEN 2863.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удар-слободен вратата стоп.Поправи вратата за да се избегне бучавата.Погоден за ставање во пред/зад врата.Површината текстура дизајн може ефективно го блокира вратата и да се спречи лизгање.Се прилагодат на повеќе висина празнини, погоден за празнините во рамките на 3-30мм.Удар-слободен вратата стоп.Поправи вратата за да се избегне бучавата.Погоден за ставање во пред/зад врата.Површината текстура дизајн може ефективно го блокира вратата и да се спречи лизгање.Се прилагодат на повеќе висина празнини, погоден за празнините во рамките на 3-30мм.Име на производ; пренослив вратата stop Product состав : rubber Product апликација : соба врата/бања door Package се Вклучени : 1 x Вратата Stopper Note : 1. Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.2.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-2cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.и штити дома декорација безбедно и stably.