Штала Вратата за полнење Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Челик Врвот на Планината за Еден Врати Штала Вратата Хардвер за полнење (Должина : 16ft Двојно пол?
  • Ново

Штала Вратата за полнење Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Челик Врвот на Планината за Еден Врати Штала

DEN 1315.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 со брусен заврши.Топ-монтирани ролери со висина од 4 3/4" (120.5 mm) и широчина од 3 1/3" (84mm).Тоа може да се користи во области со висока мобилност, како што се кујната, студија, главното купатило, итн., кој заштедува простор и има одреден степен на запечатување.Главната јаглероден челик материјал се осигурува стабилност на подвижни слајд, и вграден во мазна имајќи го намалува отпорот, и тоа слајдови повеќе проблеми со мал цвет тркала. 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Тип : Slide Note : Само на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени.Овој хардвер за полнење е за двојно вратата.