F Fityle Крстот Бод Рамка Преносни Рачен Плоштадот Везови Обрачот Крстот Бод Рек Стојат, Лесно да се Соберат
  • Ново

F Fityle Крстот Бод Рамка Преносни Рачен Плоштадот Везови Обрачот Крстот Бод Рек Стојат, Лесно да се Соберат

DEN 904.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Нема потреба да бод вашата работа во рамката, лесно да се соберат и расклопување.Уживајте во радоста на везови. * Големина : 25 x 20 x 30cm/9.84 x 7.87 х 11.81 инч.Прекрасен за вашиот крстот бод и занает потреби. * Универзална клип рамка за вез, quilting, крос-бод, needlepoint, свила-сликарство, итн. * Направен од високо квалитетни пластични материјали, долг животен век, можете да ги користите за долго време. * Мазен и лесен, така што лесно да се носат и да го користите, ќе може да го носи тоа до каде што сакате.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од високо квалитетни пластични материјали, долг животен век, можете да ги користите за долго време. - Мазен и лесен, така што лесно да се носат и да го користите, ќе може да го носи тоа до каде што сакате. - Нема потреба да бод вашата работа во рамката, лесно да се соберат и расклопување.Уживајте во радоста на везови. - Универзална клип рамка за вез, quilting, крос-бод, needlepoint, свила-сликарство, итн. Големина на : 25 x 20 x 30cm/9.84 x 7.87 х 11.81 инч.Прекрасен за вашиот крстот бод и занает потреби.Пакетот Вклучува : 1 Парче Крстот Бод Frame Note : 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата помеѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Надеж за вашиот вид разбирање и имаат пријатен шопинг ден!.