Средување На Косата Ножици Професионална Алатка Мрежа Коса Тример Професионални Коса Clipper Електрични Моќен Точни Детали Trmmier Коса Бричење Мажите Брада Машина За С?
  • Ново

Средување На Косата Ножици Професионална Алатка Мрежа Коса Тример Професионални Коса Clipper Електрични Моќен

DEN 1693.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Палецот-прилагодливи коси прачка за полесно и повеќе точни детали поправка. ★ На јаглероден челик сечилото е прилагодлив и лесно да се меша.Кориснички сечење должина од 0.5 mm до 1.0 мм може да се задржи остри за долго време и да добијат подобра фризура ефект. ★ Интелигентни позиционирање чешел : 4 прилагодливи чешли (3мм / 6mm / 9mm / 12mm) трим должина, лесно да чешел косата на различни должини. ★ Вметнете Водоземци Додатен : Таа има 6-метарски кабел кој може да биде вклучен во надворешен адаптер за директна употреба. ★ Поедноставен моделирање : Ергономски дизајн се вклопува во вашата рака, контрола може да ви обезбеди со прецизна контрола.