uxcell 25pcs M6 Црвената Алуминиумска Легура Хексадецимален Socket Head Мотоцикл Обтекател Завртки Завртки Ореви
  • Ново

uxcell 25pcs M6 Црвената Алуминиумска Легура Хексадецимален Socket Head Мотоцикл Обтекател Завртки Завртки Ореви

DEN 347.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Мотоцикл Завртки Завртки; Материјал : Алуминиум Легура.Пакет Содржина : 25 x Мотоцикл Завртки Завртки,25 x Ореви; Школка во Боја : Црвена.Димензија : 25 x 15mm / 0.98" x 0.59" (L*Макс.D).Тема Кол : 6mm / 0.24".Тема Должина : 20mm / 0.79".Направени од добар квалитет на алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Лесна инсталација, без инструкции за инсталација.Совршен за да ги красат вашата кола и да се фаќа сите око на патот.M6 x 20 завртки завртки, универзална одговара за сите автомобили, мотоцикли, спорт велосипед, скутер и сл.Дизајниран со хексадецимален штекер главата, одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Одлична замена за стариот, скршени завртки/завртки и на предната и задната регистарски таблички, фендер, браник или други делови ви се допаѓа.Како се користи за да се обезбеди маска, лакот, браници или само за било панел на друг.Пакетот Вклучува : 25 x Мотоцикл Завртки Завртки 25 x Ореви.