KABITA 1000 Компјутери Еластична Бенд Кабелот за Маска за Шиење Прилагодливи Тока Еластичен 5mm Маска Earloop Lanyard Earmuff Јаже Правење на Резерви - apriot - 500pcs 80411
  • Ново

KABITA 1000 Компјутери Еластична Бенд Кабелот за Маска за Шиење Прилагодливи Тока Еластичен 5mm Маска Earloop

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената спектар на еластична деформација, тоа лесно може да се опорави оригиналната должина без деформација.Многу фини нишки биде висока густина плетенка, никогаш не се грижите за протриване или кршење повторно, најдобар избор на earloop кабелот во пристапна цена.ШИРОКО се КОРИСТИ : Еластична бенд може да се користат за домашна декорација или ремени, laces, кратки филмови, дневници, капи, торби, здолништа, ракави, хулахопки, headbands, венчиња, necklines, laces, перики, па дури и DIY накит.Еластична бендови, исто така, може да се широко се користат во маски, или ремени, појаси, necklines.АПЛИКАЦИИ : А дише, перат, бела еластична јаже е широко се користат за шиење лице маски, чевли, laces, scrunchies, ракави, венчиња, бебе пелени, накит одлуки.СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Користете го за појаси, necklines или рачно изработени занаетчиски, па дури и DIY накит.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.Име на производ : еластична band Uses : се користи за маски, уво закачалки, прачки, DIY облека панталони, еластична bands Material : cotton Size : 11cmx5mm(Пати )Количеството : 100/300/500/1000 PCSColor : како picture Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.