mahara Универзална ТВ Стојат, Црна Колона и Црна Стаклена Полица и База, за LED, LCD Телевизори 32 37 40 42 45 47 50 55 60 65, VESA Компатибилен да 600mm x 400mm
  • Ново

mahara Универзална ТВ Стојат, Црна Колона и Црна Стаклена Полица и База, за LED, LCD Телевизори 32 37 40 42

DEN 2879.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .MAHARA КОЛОНА ТВ ЗАСТАНЕ.Премија ТВ кат штанд со ТВ монтажа заградата и стаклена полица погоден за Телевизори 32" - 65".ЦРНА КОЛОНА СО ЦРНИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ.Сјај црна колона со калено црно стакло полица и база.Ќе се создаде одлична стартна точка за прикажување на вашиот ТВ.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА; СИЛНА И СТАБИЛНА.Со максимална ТВ тежина на 40kg / 88lb и максимална тежина капацитет на 10kg / 22lb на стаклена полица.VESA КОМПАТИБИЛНИ.Компатибилен со сите рамен екран или закривен екран Телевизори со VESA поправање на дупки од 75mm x 75мм до 600mm x 400mm.СУПЕР ЛЕСНО ДА СЕ СОБЕРАТ.Вклучува целосен, лесно да се следат собранието и инструкции за инсталација плус на сите приклучоци и fixings е потребно за монтажа и инсталација.Се постигне покрена ТВ изглед без да има потреба да ѕид.Овој стилски сите во една единица има 32 – 65" Телевизори, тежина до 88 lb.Намалување на ризикот од штета или повреда од случајно ТВ совет overs со интегрирани ТВ монтажа.Ги поддржува сите VESA ТВ монтажа големини од 75 x 75 mm до 600 x 400 mm.Се наоѓа во прекрасниот област на Shropshire во Обединетото Кралство, Mahara опфаќа стил, концепт и логика да се создаде производи кои не само што изгледаат одлично, но работи неверојатно добро.Ние имаме јасна и совесни пристап кон развивање на производите што нашите клиенти имаат потреба.Mahara производи се дизајнирани со висок квалитет на материјали за да се осигура дека тие ќе застане на тестот на времето, додека обезбедувајќи одлична вредност за парите.Нашата страст за нашите производи во комбинација со позитивни повратни информации што ги добиваме секој ден од нашите клиенти не охрабрува да им понудиме на нашите производи во целиот свет.