Хама | ТВ Таванот Планината/Заграда, 165 см (65 Инчи) - Црна
  • Ново

Хама | ТВ Таванот Планината/Заграда, 165 см (65 Инчи) - Црна

DEN 3408.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За инсталирање на Телевизори со екран со дијагонала од 32" до 65" (81-165 cm) : ги Поддржува сите VESA Стандардите и до 400 x 400. Идеален за Рамни или со Чудни Тавани.Таванот растојание се прилагодува на големината на ТЕЛЕВИЗОР.Лесно-Fix систем за едноставно и целосно прилагодлив ориентација на вашиот ТЕЛЕВИЗОР. 25° континуирано навалување / Вртливата опсег : 360° / Максимална носивост од 50 kg.Кутија содржина : Хама ТВ ѕид, упатства, монтажа материјал, вклучувајќи Фишер приклучоци.За инсталација на рамен екран Телевизори со големина на екран од 81 до 165 см (32" до 65") Кабел manager обезбедува организација и потребни вирус олеснување Лесно-Fix систем за едноставно и целосно прилагодлив ориентација на вашиот ТВ позицијата на носителот може да се усогласи хоризонтално на ТВ плоча по инсталацијата Овозможува простор за заштеда на инсталација на уредот во дневната соба Идеален за монтажа на кров терени Поддржува сите VESA стандардите и до 400 x 400 -25° континуирано навалите Вртливата опсег : 360° Променлива прилагодување на таванот растојание Технички Детали : Дупка Големина на Прилогот : До М8 Материјали : Челик Max.Таванот Растојание : 176,8 cm Мин.Таванот Растојание : 126,8 cm Модел : ТВ Максимална носивост од 50 kg Големина : Големи VESA (од-до) : 200x200 - 400x400 VESA Стандард : 200 x 200 mm/200 x 300 mm/300 x 200 mm/300 x 300 mm/300 x 400 mm/400 x 400 mm Боја : Црна Линија : ТВ Таванот Заградата се Препорачува Големина на Екран : 81 - 165 см (32" - 65") Верзија : Целост Предлогот Обемот На Испорака : 1 ТВ таванот планината Монтажа инструкции за Монтажа хардвер, вклучувајќи Фишер приклучоци.