UXZDX CUJUX Јапонски Стил Будизмот Декорација Месинг Црна Пеење Чаши со Свила Перница и Напаѓач 3.5-9inch (Големина : 10cm)
  • Ново

UXZDX CUJUX Јапонски Стил Будизмот Декорација Месинг Црна Пеење Чаши со Свила Перница и Напаѓач 3.5-9inch (Големина

DEN 12570.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направен од бакар и рачно изработени, тоа носи на повеќето традиционални и најстарите Будистички звуци.Тоа се користи за физичко и ментално климатизација и помага да го намалите стресот.Идеален за креативно размислување и интуитивен пораки за длабока медитација или звук бањи.На мирен и релаксирачки звук на траен мир произведени од ова пеење, сад го претвора вашиот модел во позитивна резонанца.Тоа исто така може да се смести во дом или канцеларија како домаќинство објект.Направен од бакар и рачно изработени, тоа носи на повеќето традиционални и најстарите Будистички звуци.Тоа се користи за физичко и ментално климатизација и помага да го намалите стресот.Идеален за креативно размислување и интуитивен пораки за длабока медитација или звук бањи.На мирен и релаксирачки звук на траен мир произведени од ова пеење, сад го претвора вашиот модел во позитивна резонанца.Тоа исто така може да се смести во дом или канцеларија како домаќинство објект.Име на производ : Буда звук сад, пеење на сад, јога сад.Материјал : Бакар.Занает : Чисто рачно изработени.Намена : За Буда, јога чинии, украси, елаборат чаши.Како да се користи : Можете да го допрете или пак.Исклучителна, компактен и лесен за носење.Дланка-големина, можете да го носите со вас.Текстурата е тешко и не е лесно да се деформирани.Затворање на стомакот.Одлична резонанца ефект и чист звук.На абдоминална шуплина има голем волумен и може да се чуваат.Рака зачукуваше шема.Рака зачукуваше еднорог моделот, изработка.Повеќе оригиналност и аурата.Име : Непал Пеење Bowl Size : ве Молиме погледнете го опција опис за size Accessory : Кожа дрвен стап тропа stick сад mat Best подарок за пријателите и семејството и да ги преземе заедно заедно со вашите патување.