(Многу од 10 Сетови) К-Убавина! Светскиот Број 1. Три од Седум (777) Премиум Квалитет Подарок Патување Нокти Чешлање Комплет за Нокти Clipper Сет, Бизнис Подарок НАПРАВЕНИ В?
  • Ново

(Многу од 10 Сетови) К-Убавина! Светскиот Број 1. Три од Седум (777) Премиум Квалитет Подарок Патување Нокти

DEN 6720.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Многу од 10 Сетови) К-Убавина!Овластен Ексклузивен Дистрибутер (Три од Седум (777)-САД) на Три и Седум (777) Производи во САД и Канада.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Светскиот Број 1, Квалитетот И Технологијата Од 1975 Година. НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА.Број на модел : Т-950 BG.Големина : 4.2"(L) X 3.0"(W) X 1.0"(H).Случај Материјал : СТП кожа.Вклучени (Вкупно 11 Компјутери : Ноктите Clipper, Пети Ноктите Clipper, Cuticle Тример, Пинцети, Убавината на Ножици, Безбедност Ножици, Датотека, единствено еднострана им Помогнам на Стап, Заоблени им Помогнам на Стап, V Форма им Помогнам на Стап, Уво Избор : Т-950 BG).Доживотна Гаранција против Производствени Дефекти Само.Оваа гаранција програма опфаќа Три Седум производи купени од Три и Седум (777)-САД и се однесува на сите видови на производство на дефекти.Гаранцијата програма не ги покрива производ кој е изгубена, украдена, падна, уништени од страна на клиентот грешка или било која друга штета која е предизвикана од страна на потрошувачот. (Многу од 10 Сетови) К-Убавина!Доживотна Гаранција.Овластен Ексклузивен Дистрибутер (Три од Седум (777)-САД) на Три и Седум (777) Производи во САД и Канада.Нови Запечатени Вистински Оригинални Светски Број 1, Три од Седум (777) Патнички Нокти Педикир Чешлање Комплет за Поставување Вклучени (Вкупно 11 Компјутери : Ноктите Clipper, Пети Ноктите Clipper, Cuticle Тример, Пинцети, Убавината на Ножици, Безбедност Ножици, Датотека, единствено еднострана им Помогнам на Стап, Заоблени им Помогнам на Стап, V Форма им Помогнам на Стап, Уво Избор : Т-950 BG), Направени во Кореја, Од 1975 година. Не 3rd Партија, Оригинални Три и Седум (777) Производ.