4 Парчиња Дрвени Нивоа Фах Декорација Црно и Бело Plaid Мини Дрвна Маса Оркестарот Farmhouse Прозорец Нивоа Фах Декорација за Домашна Кујна Нивоа Фах Полица Декорација (Ог
  • Ново

4 Парчиња Дрвени Нивоа Фах Декорација Црно и Бело Plaid Мини Дрвна Маса Оркестарот Farmhouse Прозорец Нивоа

DEN 1367.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет на информации : ќе добиете 4 парчиња на мини дрвени decors со plaid венец, во 2 различни бои, црна и бела, кои секоја боја има 2 парчиња на мини-нивоа фах украси, доволна количина за да ги задоволат вашите украсување потреби.Едноставен и елегантен дизајн : овие дрво декорации се дизајнирани со црна и бела боја, како на телото, црни и бели plaid лак и зелен лист венец, класичен боја појавување, погоден за различни стилови на домашна декорација.Широк спектар на апликации : овие farmhouse windows и нивоа фах декорација може да се постави на различни места, како што се насловна лента, кујна полица, контра, farmhouse прозорец, кафе бар, десерт табела декорација, со топло чувство.Убаво претставува : овие селски мини украси не се само деликатна украси за вашиот дом, но, исто така, убаво претставува за вашето семејство броеви, пријатели, колеги, соседи, на Вљубените, роденден, годишнина, housewarming партија, и повеќе.Издржливи и квалитетен материјал : овие farmhouse нивоа фах украси се направени од квалитетно дрво, и печатени, не е лесно да се пробие или исчезнат, добра изработка, мазна површина и не burrs, добар избор за декорација.Соодветна големина : големината на овие дрвени нивоа фах декорации е различна дуо на различни стилови.Ве молиме изберете вистинската големина пред купување, погодна за декорација дома нивоа послужавник, десерт маса, прозорец, и така натаму.Партија украси : Овие црни и бели мини украси кои може да се примени за лето партии, роденденски забави, свадби, бебето тушеви, и другата страна украси, кои ќе ги остават длабок впечаток на гости и да се направи вашата партија повеќе интересно.Карактеристики : Материјал : дрво Големина : како слики прикажани Боја : црна и бела Количина : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Нивоа фах украси Белешки : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.