PULABODurablePet Куче, Мачка Кадифен Играчки Работи Глувчето Животните се Повлече Опашка Работи Интерактивни Подарок - Кафеава Трајни и Корисни
  • Ново

PULABODurablePet Куче, Мачка Кадифен Играчки Работи Глувчето Животните се Повлече Опашка Работи Интерактивни

DEN 535.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 7.5 cm x 6.5 см x 5.5 cm/2.9 x 2.56 x 2.16 (Прибл.).Материјал : Кадифен.Лесен за употреба, и удобен за носење.Влече опашка, и потоа ставете играчка на рамен терен, тоа ќе се работи.PULABODurable Pet Куче, Мачка Кадифен Играчки Работи Глувчето Животните се Повлече Опашка Работи Интерактивни Подарок - Кафеава Трајни и Корисни.Влече опашка, и потоа ставете играчка на рамен терен, тоа ќе се работи.Материјал : Plush Cute кадифен глувчето дизајн, вашето милениче ќе се допаѓа многу.Лесен за употреба, и удобен за носење.Големина : 7.5 cm x 6.5 см x 5.5 cm/2.9 x 2.56 x 2.16 (Прибл.)Напомена : -ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.