[Apple MFi Заверена]Молња да HDMI Адаптер,1080P Дигитални AV Адаптер Видео & Audio Sync Екран Конвертор AV Адаптер со Порт за Полнење iPhone13/12/11/XS/XR/X/8/7/iPad на HD ТВ-лцд Проектор Следење
  • Ново

[Apple MFi Заверена]Молња да HDMI Адаптер,1080P Дигитални AV Адаптер Видео & Audio Sync Екран Конвертор AV Адаптер

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★【Универзална Компатибилност】 : Ова i Phone да HDMI Адаптер за ТВ овозможи поддршка за повеќе уреди,како што се i Phone13/ 12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини,i Phone11/11 Pro/11 Про Max,i Phone X/XR/XS/XS Max,i Phone 8 7 6 Плус, i Phone 5/5 S/5В/SE 2020 година; i Pad, i Pod и други Молња 8 pin интерфејс уреди, таа го поддржува i OS 14 систем и пред тоа. ★【Plug and Play】 : Нема потреба да се инсталира било која АПЛИКАЦИЈА,дури и лични жариште,само го користите дополнителна светлина-ening кабелот за адаптер за полнење,а потоа кликнете на Доверба копчето кога поврзувањето, а потоа се чека тоа да се поврзува автоматски.Почекајте 10 секунди да се поврзува автоматски.(Имајте на ум : Вие мора да се приклучиш во молња кабел за да ја наполните пред да можете да користите!). ★【Апликација Поддржани】 : Ова i Phone Молња да HDMI конектор го поддржува прикажување на видеа од Апликации,како што се You Tube,Quickflix,Hulu Плус,IDMB,Семејството На ТВ,ABC,NBC,FOX,Microsoft Office и повеќе видео клипови даунлоадирани и зачувани на вашиот i OS Уреди за струја.Но, напоменуваме дека (НЕ работи со Апликации кои имаат "HDCP" видео заштита на авторските права,како на пример Netflix,Премиерот видео, видео,HBO go,HULU). ★【Полна 1080 P HD Големиот Екран】 : Молња да HDMI адаптер кабел поддржува прикажување на она што се прикажува на екранот на вашиот i Phone или i Pad екранот до вашите HDMI-опремени ТВ екранот,проектор или други компатибилни екранот.Резолуција до 1080p, толку згоден за домашна забава, деловни состаноци, едукација, обука и др.Уживајте во Големиот Екран со вашето семејство и пријатели. ★【Сервис и Гаранција】 : Ние обезбеди 48-Месец Грижете се-Бесплатно Гаранција,исто Така доаѓа со 120-Ден парите назад gurantee или замена.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе се потрудиме да ви помогне во помалку од 12 часа.